Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Seven Years in TibetRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
MidwayRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 4.5
Body of LiesRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.5
The Book of FishRated ★ 4.0