Series
Ratings
31
Love ScoutRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 3.0
Gilmore Girls: A Year in the LifeRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5