Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 1.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 2.5
The Wind RisesRated ★ 1.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
SingRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 3.5
Sing 2Rated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
Mid90sRated ★ 4.0
The ClassRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
LucyRated ★ 1.5
The HoldoversRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 2.5
DetachmentRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.0