Movies
Ratings
1493
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 2.5
Gladiator IIRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
TrapRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
K-PAXRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Hell's GardenRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 2.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.0
SWITCHRated ★ 2.5