Movies
Ratings
603
Starring Jerry As HimselfRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 2.5
The MistRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Whispering CorridorsRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 2.5
Enola HolmesRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
ItRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5