Movies
Ratings
129
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
GloveRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 2.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0