Titles you rated
SingRated ★ 4.5
A Single RiderRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
UnstoppableRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 3.5