Titles you rated
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
The SympathizerRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0