Titles you rated
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 3.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 1.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0