Titles you rated
SignalRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 3.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.0
Waiting for LoveRated ★ 4.0
Cinderella ManRated ★ 2.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 1.5
I Need RomanceRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0