Titles you rated
SpyRated ★ 4.0
Wind RiverRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 5.0
SullyRated ★ 3.0
LifeRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 2.0
DemolitionRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
BurningRated ★ 0.5
CarolRated ★ 1.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 2.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.5