Titles you rated
Premium RushRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
The Air Up ThereRated ★ 1.5
Act of ValorRated ★ 3.0
One-LineRated ★ 2.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 1.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 1.5
Escape PlanRated ★ 1.0
The Beast And The BeautyRated ★ 1.0
Another FamilyRated ★ 3.0
Criminal ConspiracyRated ★ 5.0
A Street Cat Named BobRated ★ 2.5
A Company ManRated ★ 1.0
The Squid and the WhaleRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 0.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
HomefrontRated ★ 1.5
Non-StopRated ★ 1.0
The MechanicRated ★ 1.0