Series
Ratings
53
Another Miss OhRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Ghost WhispererRated ★ 3.5- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
My Sweet CityRated ★ 3.5
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 2.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 0.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Warm and CozyRated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0