Movies
Ratings
86
The Science of SleepRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Shaun the Sheep MovieRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 2.5
My Big Fat Greek Wedding 2Rated ★ 3.0
The Beast And The BeautyRated ★ 2.0
FamilyhoodRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 3.5
Haute CuisineRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
21Rated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0