Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Study GroupRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 3.5
18 AgainRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 2.5
My NameRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0