Movies
Ratings
633
MoonlightRated ★ 4.5
An EducationRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 4.5
The Queen of CrimeRated ★ 4.0
Queen of WalkingRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
RoomRated ★ 5.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.5
The AccountantRated ★ 2.5
The Age of AdalineRated ★ 3.0
Hope SpringsRated ★ 4.5
Red EyeRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 3.5
SanctumRated ★ 4.5- SpliceRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
The WalkRated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.5