Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 5.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 2.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 5.0
True BloodRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
BabysitterRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
FingersmithRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.0
La Dolce VitaRated ★ 4.5
Strongest Chil-wooRated ★ 2.0