Series
Ratings
23
The Innocent ManRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Paradise RanchRated ★ 0.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5