Movies
Ratings
159
BestsellerRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 1.0
The HousemaidRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 4.0
MapadoRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 2.5