Movies
Ratings
356
The Hot ChickRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 2.5
Love, RosieRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
SingRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5