Titles you rated
Drinking SoloRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
The Flower in PrisonRated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.0
HotelierRated ★ 4.5- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
Lights and ShadowsRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 5.0