Movies
Ratings
1400- One WinRated ★ 2.5
TrapRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 2.5
RememberRated ★ 2.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
Gantz:ORated ★ 3.0
GantzRated ★ 2.0
Yakuza and The FamilyRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
LobbyRated ★ 2.5
Under ParisRated ★ 2.5
StreamingRated ★ 1.0
EpitaphRated ★ 2.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Hitman 2Rated ★ 2.0