Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
InfernoRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 2.0
Mood of the DayRated ★ 3.5