Movies
Ratings
880
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
TaxiRated ★ 3.0
DoomsdayRated ★ 3.0
GamerRated ★ 2.0
Sin CityRated ★ 2.0- Riddles of the SphinxRated ★ 3.5
Horrible BossesRated ★ 4.0
Re-AnimatorRated ★ 2.0
RoboCop 3Rated ★ 3.0
The CraziesRated ★ 2.0
Fly Away HomeRated ★ 4.0
ColorfulRated ★ 2.0