Titles you rated
PKRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Memories of the SwordRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
Dear JohnRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
Red Riding HoodRated ★ 2.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.0
Season of the WitchRated ★ 2.5
The Forbidden KingdomRated ★ 2.0
The Nanny DiariesRated ★ 3.5
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 5.0
CJ7Rated ★ 3.5
Miss CongenialityRated ★ 4.0
House of Flying DaggersRated ★ 4.5
AnastasiaRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
Dachimawa LeeRated ★ 2.5