Titles you rated
Perfect DaysRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Point BreakRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Erin BrockovichRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 3.5
RRRRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
Shall We Dance?Rated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Old GuardRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0