Series
Ratings
78
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Strangers From HellRated ★ 4.0- 고우 ~공주들의 전국~Rated ★ 3.0
- Around 40Rated ★ 3.5
- 우에노 주리와 다섯개의 가방Rated ★ 3.0
- ジョーカー 許されざる捜査官Rated ★ 2.5
SPRated ★ 3.0
Tiger & DragonRated ★ 4.5
UnfairRated ★ 3.0- 魔王Rated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
- GokusenRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 14Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 5.0- TruthRated ★ 4.0
- My Love PatzziRated ★ 3.0
- SoulmateRated ★ 4.5