Movies
Ratings
656
No Other ChoiceRated ★ 4.0
THORNAPPLE FIRE WACHING 2024 LIVE CONCERT FILMRated ★ 4.5
PoetryRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Paddington 2Rated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0