Movies
Ratings
883
Family in the BubbleRated ★ 3.0
ZeitgeistRated ★ 2.5
Too Big to FailRated ★ 3.5
Boiler RoomRated ★ 2.5
Inside JobRated ★ 3.5
Bowling for ColumbineRated ★ 3.0
Margin CallRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 3.5
Double AgentRated ★ 3.5- Capitalism: A Love StoryRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
Land of HappinessRated ★ 1.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 2.5- The ScamRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 4.0