Titles you rated
Delicious GuysRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Save MeRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The UntamedRated ★ 0.5
SKY CastleRated ★ 4.0
You Quiz On The BlockRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 2.5
Youn's StayRated ★ 2.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 2.5
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0
Dogs Are IncredibleRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.0