Titles you rated
 My Sassy GirlRated ★ 5.0 My Sassy GirlRated ★ 5.0
 La La LandRated ★ 5.0 La La LandRated ★ 5.0
 The VowRated ★ 3.0 The VowRated ★ 3.0
 Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0 Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
 Little ForestRated ★ 4.0 Little ForestRated ★ 4.0
 FlippedRated ★ 4.0 FlippedRated ★ 4.0
 X-Men: First ClassRated ★ 4.0 X-Men: First ClassRated ★ 4.0
 The IncrediblesRated ★ 3.0 The IncrediblesRated ★ 3.0
 Spider-Man 3Rated ★ 3.5 Spider-Man 3Rated ★ 3.5
 Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0 Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
 The Day After TomorrowRated ★ 3.0 The Day After TomorrowRated ★ 3.0
 ShrekRated ★ 3.0 ShrekRated ★ 3.0
 Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0 Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
 Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0 Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
 The Dark Knight RisesRated ★ 5.0 The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
 Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0 Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
 Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0 Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
 The HostRated ★ 3.5 The HostRated ★ 3.5
 The Dark KnightRated ★ 5.0 The Dark KnightRated ★ 5.0
 All About My WifeRated ★ 3.0 All About My WifeRated ★ 3.0