Movies
Ratings
183
50/50Rated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Wild CardRated ★ 3.5
About a BoyRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0