Titles you rated
Gran TorinoRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
One DayRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 2.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0