Movies
Ratings
478
ZombielandRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.5
Sky HighRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
Oki's MovieRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Johnny ExpressRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5