Movies
Ratings
426
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0- Take Me to the MoonRated ★ 0.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
DOA: Dead or AliveRated ★ 0.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5