Titles you rated
RomanceRated ★ 3.0
Miss KoreaRated ★ 2.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Me too, Flower!Rated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
PianoRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5