Titles you rated
The Berlin FileRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 1.0