Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
New WorldRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
SunnyRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
TransformersRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.0