Movies
Ratings
201
CocktailRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Kamikaze GirlsRated ★ 2.0
RinguRated ★ 3.0
HellcatsRated ★ 2.0
The Piano TeacherRated ★ 4.5
Another FamilyRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 5.0- The LetterRated ★ 4.5
Tamako Love StoryRated ★ 2.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 3.0
The Science of SleepRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 3.0
HowlingRated ★ 0.5
Mr. SocratesRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5
ObsessedRated ★ 3.0