Series
Ratings
14
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5