Titles you rated
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
Dances with WolvesRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 2.5
True LiesRated ★ 3.5
Police StoryRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
A Few Good MenRated ★ 3.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 3.0
RockyRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
Batman ReturnsRated ★ 2.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
BladeRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.0