Series
Ratings
13
Why Women KillRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Before We Get MarriedRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
My Fair PrincessRated ★ 5.0
My Fair Princess 2Rated ★ 5.0