Titles you rated
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 1.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
House of CardsRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 4.0- MirandaRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5