Movies
Ratings
206
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 5.0
Mars Attacks!Rated ★ 4.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 5.0
Child's PlayRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Patch AdamsRated ★ 3.5
Sex Is ZeroRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 2.5
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0