Titles you rated
TraffickersRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 3.5