Titles you rated
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 4.5
ObsessedRated ★ 4.5
The Plan ManRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 3.5
The President's BarberRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.5
HindsightRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.5
Insadong ScandalRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.5