Movies
Ratings
179
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
My WayRated ★ 5.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
Volcano HighRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
RedRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0