Movies
Ratings
118
The CulpritRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
TunnelRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
The KingRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
CarolRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0