Movies
Ratings
1003
MinionsRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 4.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
BoltRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
RiddickRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
The Good DinosaurRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 4.5
SingRated ★ 4.5