Titles you rated
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.5
Desperate Mr. XRated ★ 5.0
BargainRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 2.5
SignalRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 2.0